Skip to content

⭐ Aynı Gün Teslimat ⭐ ⭐ İkinci Ürüne 50₺ İndirim ⭐

Contigo Autospout Kapak Teknolojisi Nedir? - Termos Dünyası

Contigo Autospout Kapak Teknolojisi Nedir?

Contigo ürünlerinin kalitesini en üst düzeye çıkarmak için kapak teknolojileri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Biz de bu yazımızda özellikle su mataraları için üretilen Contigo Autospout kapak modeli üzerinde duracağız. Daha çok sporculara yönelik olarak tasarlanan bu kapak teknolojisi ile içecekleri tüketmek artık daha kolay.

İçecekleri bir pipet yardımıyla tüketmeyi seviyorsan Congito Autospout kapaklar tam sana göre. İçerisinde bulunan ve dibe kadar inen kamış sayesinde mataranın ağzından kolaylıkla sıvı tüketimi gerçekleştirebilirsin.

Contigo Autospout kapak teknolojisi kullanılan mataralarda da yine kontrol amaçlı bir kilit ve tuş mekanizması bulunuyor. Tek tuşa tıkladığınızda mataranın ağız kısmı açılıyor. İçtikten sonra bu kısmı ittiriyorsunuz ve matara yine kapanıp kilitleniyor. Bu sayede içerisindeki sıvının dökülmesi de engellenmiş oluyor. Kesinlikle konfordan ödün vermeyen bu mataralar ile sıvı tüketmek artık daha kolay ve güvenli. Sıradan bir şişeye göre oldukça kullanışlı olan bu mataralar oldukça popüler ürünler arasında yer alıyor.

Özellikle yapacağınız hafta sonu kamplarında veya doğa yürüyüşü parkurlarında rahatça çantanızın bir köşesine koyarak gününüzü geçirebilirsiniz.

Contigo her ürüne uygun tasarlayıp ürettiği kapak teknolojileri sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir markadır. Autospout kapaklarda da bu başarısını bizlere göstermekte. 

Contigo Autospout Kapak Nasıl Çalışır?

Autospout kapaklar da Contigo’nun patentli kapaklarındandır. Contigo kapak teknolojileri üzerinde çalışırken pratikliği göz önünde bulunduruyor. Modelin ihtiyacına göre kapak tasarlıyor ve kullanıcılarına sunuyor. Autospout kapak teknolojisi de diğer kapaklar gibi tek tuşla çalışıyor ve büyük kolaylık sağlıyor.

Autospout kapakların kullanıldığı mataralarda tek tuşla çalışması sayesinde tek el kullanımına uygun olarak üretiliyor. Autospout kapaklı mataralar yalnızca yetişkinler için üretilmez. Aynı zamanda markanın ürettiği çocuk suluklarında da aynı teknoloji kullanılır. Dökülme sorunu yaşanmadığı için ebeveynlerin tercihleri arasında yer alıyor. Çocuklar için üretilen modellerde ise onlara uygun eğlenceli tasarımlar bulunuyor.

 Contigo Autospout Kapak Sızdırır Mı?

Contigo’nun patentli kapak teknolojisi Autospout sızdırma yapmaz. Marka bu konuda kullanıcılarına garanti veriyor.

Contigo Ashland 1.2 L mataralarda Autospout kapak kullanılmıştır. Türkiye’de en çok tercih edilen mataralardan birisidir. Ağızlık kısmı ayrı bir kapakla kapandığı için hijyen açısından da beklentileri karşılar.

Tek tuşla çalışan kilit mekanizması içerisindeki sıvının sızmasını engeller. Contigo’nun bu matarası bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kapak tasarımı bundan zarar görmez.

Neden Autospout Kapaklar?

Autospout kapaklar diğer kapaklara göre dökülme sızdırma yapmama konusunda %100 garanti veriyor. Bu özelliği sayesinde ise kullanıcılarına güven veriyor. Matarayı çantaya attığınızda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmıyor. Contigo kapak teknolojilerini üretirken kullanıcıların yaşadığı mağduriyet ve sorunları gidermeye çalışıyor. Markayı sınıfındakilerden ayıran özelliği de buradan geliyor. 

Contigo ürünleri dahil olmak üzere tüm soru, görüş veya önerileriniz için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. 

İlgili İçerikler

Termos Dünyası'nın Outdoor Etkinlikler ve Festivaller İçin İdeal Termosları
Termos Dünyası'nın Outdoor Etkinlikler ve Festivaller İçin İdeal Termosları
Doğada maceraya atılırken veya festivallerde zaman geçirirken içeceğinizin sıcaklığını korumanız önemli. Termos Dünyası, bu ihtiyaçları karşılamak için mükemmel termos çözümleri sunuyor. Stanley Quick Flip, Adventure To-Go Bottle ve Klasik Yemek Termosu gibi ürünlerle outdoor etkinliklerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda, doğa yürüyüşlerinden festivallere kadar her anınızda size eşlik edecek en iyi termosları derledik.
Doğada Termosla Kahve
Doğada Termosla Kahve

En İyi Kamp Kahve Tarifleri Doğa, bizlere sunduğu sonsuz güzelliklerle birlikte her birimizin rahatlamasını sağlayan bir sığınak olarak hizmet eder....

Termosların Farklı Kullanım Alanları
Termosların Farklı Kullanım Alanları

Termoslar genellikle sıcak içecekleri sıcak tutmak, soğuk içecekleri ise soğuk tutmak için kullanılan metal kaplar olarak bilinir. Ancak, termosun kullanım...

Seyahat İçin En Uygun Termos Modelleri
Seyahat İçin En Uygun Termos Modelleri

Seyahatler sırasında ideal bir termos bulmak hem konfor hem de pratiklik açısından büyük önem taşır. İster uzun bir yolculuk yapın...

Sepetim

Sepetinde ürün yok