Ücretsiz Kargo ve 12 Taksit İmkanı!

Toptan Termos


Termos Dünyası'ndan hediye paketleriniz hazır!

Firmalara özel indirimli fiyatlar sunduğumuz toptan termos modellerimize ek olarak farklı ekipman ve nitelikli yöresel kahveler de sunuyoruz. Çalışanlarınızın veya müşterilerinizin farklı renk seçenekleriyle ömür boyu kullanabileceği kaliteli termoslarımız ile tanışın.

Telefon: 0551 160 81 18
Email: satis@termosdunyasi.com.tr

Toptan Termos

Türkiye'nin önde gelen firmalarının dikkatini çeken Termos Dünyası; yüksek kalitede, güvenilir ve garantili toptan termos modelleri sunmaktadır. Dünyaca ünlü olan termos ve matara markalarının farkını çalışanlarınıza ve müşterilerinize hissettirin.

Hem tarzıyla hem de performansıyla dikkat çeken termos modellerimiz, Türkiye'nin önde gelen firmaları tarafından her yıl çalışan ve müşterilerine hediye olarak gönderilmektedir.

Özel Hediye Paketi

Günümüzde ofislerin ve evlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen termoslarımız ile tanışın. Birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahip olan toptan termos modellerimizi Termos Dünyası'na özel koruyucu kutulara yerleştiriyor ve özel hediye paketiyle gönderiyoruz.

Stanley Toptan

Stanley toptan termos modellerimiz, gündelik çay, kahve ya da benzeri içeceklerin sıcaklığını uzun süre koruyarak kullanıcılara iyi bir deneyim sunuyor. Türkiye'nin önde gelen firmalarının çalışanlarını hem motive etmek adına hem de müşterilerine hediye olarak göndermek için tercih ettiği stanley toptan termos çeşitlerimizi Termos Dünyası'na özel paketleme sistemiyle gönderiyoruz.

İletişim

Bahcelievler Mahallesi Muhsin Yazıcıoglu Bulvarı
No: 12/B Serdivan, Sakarya


Telefon: 0551 160 81 18
Email: satis@termosdunyasi.com.tr

Aradığın termosu bulalım.

Sepetiniz