website Skip to content

⭐ Black Friday İndirmleri Başladı ⭐ Aynı Gün Teslimat ⭐

Contigo marka hangi ülkenin? Nerede üretiliyor? - Termos Dünyası

Contigo marka hangi ülkenin? Nerede üretiliyor?

Kahve severlerin büyük ihtiyacı için üretilmeye başlanan termosların geçmişlerini ve hikayelerini biliyor musunuz? Günümüzde kahve sektörü küresel çapta geliştiği için çok sayıda termos ve kahve ekipmanları üreten marka mevcut. Biz bu yazıda en çok tercih edilenlerden biri olan Contigo’yu ele alacağız.

Yazının devamında Contigo markası hakkında bilmediğiniz ve merak ettiğiniz çoğu şeyi öğrenmiş olacaksınız. Autoseal ve Autospot kapak teknolojisi ile büyük ilgi toplayan marka hakkında kısaca bilgilerle devam ediyoruz. 

Contigo termos markası, bol koşuşturmalı hayat akışlarında içeceğini yanında taşımak isteyen kişiler için modern çözümler üreten bir firma olarak çalışmalarına başlıyor. Evde, ofiste veya dış mekan aktivitelerinde sıcak ve soğuk içeceklerinizi yanınızda taşımak istiyorsanız, Contigo ürünlerini göz atmanızı öneririz .

Contigo termos markası gün içerisinde bir kereye mahsus kullandığımız plastik veya kâğıt bardakların kullanımını azaltmak ve kahve severlerin bilinç düzeyini arttırmayı hedefleyerek sektöre adım attı. Bu sayede yaşanan çevre kirliliğinin önüne de geçmeyi hedeflemektedir.

Contigo, Amerika Merkezli Bir Termos Markasıdır

Contigo milenyuma girmeden hemen bir önce yani 1999 yılında üretilmeye başlandı. Markanın üretimini Amerikalı bir şirket üstlendi. Newell Brands Inc. Bünyesinde üretime başlandı. Contigo piyasaya sürüldükten sonra piyasadaki rakipleriyle hemen aynı başarıyı yakaladı. Bugün pek çok ülkede Contigo marka ürünler kullanılmaktadır. Contigo ürünlerin üretimi de yine Amerika’da yapılmaktadır.

Sektör içerisinde henüz çok genç olan Contigo kısa zamanda Pazar içerisindeki rekabeti yakaladı. Çoğu web tabanlı alışveriş sitelerinde satışı başlandı bugün yerel bazı marketlerde bile satışı yapılıyor.

Amerika dünyada en çok kahve içilen ülkelerden birisi. Ülkenin kahve ve kahve ekipmanlarına duyduğu ihtiyaç azalacak gibi görünmüyor.

Sızdırmaz Kapak Teknolojisi

Contigo markası, tüm yaş grubuna hitap eden birbirinden farklı tasarımlara sahip termoslar üretmektedir. Sıcak içecekler için özel modellerden soğuk su için özel mataralara kadar geniş üretim skalasına sahip olan marka, sızdırmaz kapak teknolojileri sayesinde kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarıyor. 

TÜM CONTİGO MODELLERİNİ İNCELE

Autoseal ve Autospot gibi sızdırmaz kapak teknolojileri, farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Tek el kullanıma da kolaylık sağlayan özel tasarım kapaklar, çantanızda termosunuzu güvenle taşıyabileceğiniz anlamına geliyor. 

Contigo sızdırmaz kapakları sahip olduğu tasarıma göre bas iç veya çevir iç şeklinde özel olarak dizayn edilmektedir. Patentli Contigo sızdırmaz kapak tasarımı ile içeceğinizi güvenli bir şekilde yanınızda taşımanın ayrıcalığını yaşayın!

Çocuk Dostu

Contigo markası yalnızca yetişkinlerin termos ve mug ihtiyacını karşılamaz. Aynı zamanda çocukların da suluk ihtiyacını karşılar. Okulda veya küçük yaşta spor yapmaya başlayan miniklerin başarılarına destek olmak amacıyla sahada ihtiyaç duyduğu suyu temin etmek için yanlarında olmaya gayret ediyor. 

Contigo termoslar dahil olmak üzere mağazamızda bulunan her ürün ile ilgili bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Canlı destek, e-posta veya telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir sonraki blog yazımızda buluşuncaya dek, kendinize iyi bakın! Görüşmek dileğiyle...

İlgili İçerikler

Stanley Travel Mug serisinin en büyüğü ile tanışın
Stanley Travel Mug serisinin en büyüğü ile tanışın

Seyahat tutkunları, yoğun iş temposunda olanlar ve sıcak içeceklerini yanında taşımaya düşkün olanlar için yeni bir model var! Bugün Stanley Trigger...

Uykusuz Geceleri Geride Bırakın: Yetişkinlere Özel Hızlı Uyuma Sırları!
Uykusuz Geceleri Geride Bırakın: Yetişkinlere Özel Hızlı Uyuma Sırları!

Günün stresi ve yoğunluğu sıklıkla uykusuz gecelere sebep olabilir, ancak iyi bir uyku kaliteli bir yaşamın temelidir. Yetişkinlere özel hızlı...

Doğa sever arkadaşlarınıza mükemmel bir hediye: Stanley Termos
Doğa sever arkadaşlarınıza mükemmel bir hediye: Stanley Termos

Doğanın içinde kaybolmak, soğuk bir kış gününde sıcak bir içecekle kucaklaşmak kadar saf bir zevk sunar. Stanley termos bu anları daha...

Soğuk havaya meydan okumanızı sağlayacak enerji dolu kış içecekleri
Soğuk havaya meydan okumanızı sağlayacak enerji dolu kış içecekleri

Kış ayları geldiğinde, dışarıdaki soğuk sadece termometrelerde değil içimize de işleyen bir hale geliyor. Bu mevsimsel değişiklikle birlikte, içimizi ısıtmak ve...

Sepetim

Sepetinde ürün yok