Skip to content

⭐ Aynı Gün Teslimat ⭐ ⭐ İkinci Ürüne 50₺ İndirim ⭐

Contigo marka hangi ülkenin? Nerede üretiliyor? - Termos Dünyası

Contigo marka hangi ülkenin? Nerede üretiliyor?

Kahve severlerin büyük ihtiyacı için üretilmeye başlanan termosların geçmişlerini ve hikayelerini biliyor musunuz? Günümüzde kahve sektörü küresel çapta geliştiği için çok sayıda termos ve kahve ekipmanları üreten marka mevcut. Biz bu yazıda en çok tercih edilenlerden biri olan Contigo’yu ele alacağız.

Yazının devamında Contigo markası hakkında bilmediğiniz ve merak ettiğiniz çoğu şeyi öğrenmiş olacaksınız. Autoseal ve Autospot kapak teknolojisi ile büyük ilgi toplayan marka hakkında kısaca bilgilerle devam ediyoruz. 

Contigo termos markası, bol koşuşturmalı hayat akışlarında içeceğini yanında taşımak isteyen kişiler için modern çözümler üreten bir firma olarak çalışmalarına başlıyor. Evde, ofiste veya dış mekan aktivitelerinde sıcak ve soğuk içeceklerinizi yanınızda taşımak istiyorsanız, Contigo ürünlerini göz atmanızı öneririz .

Contigo termos markası gün içerisinde bir kereye mahsus kullandığımız plastik veya kâğıt bardakların kullanımını azaltmak ve kahve severlerin bilinç düzeyini arttırmayı hedefleyerek sektöre adım attı. Bu sayede yaşanan çevre kirliliğinin önüne de geçmeyi hedeflemektedir.

Contigo, Amerika Merkezli Bir Termos Markasıdır

Contigo milenyuma girmeden hemen bir önce yani 1999 yılında üretilmeye başlandı. Markanın üretimini Amerikalı bir şirket üstlendi. Newell Brands Inc. Bünyesinde üretime başlandı. Contigo piyasaya sürüldükten sonra piyasadaki rakipleriyle hemen aynı başarıyı yakaladı. Bugün pek çok ülkede Contigo marka ürünler kullanılmaktadır. Contigo ürünlerin üretimi de yine Amerika’da yapılmaktadır.

Sektör içerisinde henüz çok genç olan Contigo kısa zamanda Pazar içerisindeki rekabeti yakaladı. Çoğu web tabanlı alışveriş sitelerinde satışı başlandı bugün yerel bazı marketlerde bile satışı yapılıyor.

Amerika dünyada en çok kahve içilen ülkelerden birisi. Ülkenin kahve ve kahve ekipmanlarına duyduğu ihtiyaç azalacak gibi görünmüyor.

Sızdırmaz Kapak Teknolojisi

Contigo markası, tüm yaş grubuna hitap eden birbirinden farklı tasarımlara sahip termoslar üretmektedir. Sıcak içecekler için özel modellerden soğuk su için özel mataralara kadar geniş üretim skalasına sahip olan marka, sızdırmaz kapak teknolojileri sayesinde kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarıyor. 

TÜM CONTİGO MODELLERİNİ İNCELE

Autoseal ve Autospot gibi sızdırmaz kapak teknolojileri, farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Tek el kullanıma da kolaylık sağlayan özel tasarım kapaklar, çantanızda termosunuzu güvenle taşıyabileceğiniz anlamına geliyor. 

Contigo sızdırmaz kapakları sahip olduğu tasarıma göre bas iç veya çevir iç şeklinde özel olarak dizayn edilmektedir. Patentli Contigo sızdırmaz kapak tasarımı ile içeceğinizi güvenli bir şekilde yanınızda taşımanın ayrıcalığını yaşayın!

Çocuk Dostu

Contigo markası yalnızca yetişkinlerin termos ve mug ihtiyacını karşılamaz. Aynı zamanda çocukların da suluk ihtiyacını karşılar. Okulda veya küçük yaşta spor yapmaya başlayan miniklerin başarılarına destek olmak amacıyla sahada ihtiyaç duyduğu suyu temin etmek için yanlarında olmaya gayret ediyor. 

Contigo termoslar dahil olmak üzere mağazamızda bulunan her ürün ile ilgili bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Canlı destek, e-posta veya telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir sonraki blog yazımızda buluşuncaya dek, kendinize iyi bakın! Görüşmek dileğiyle...

İlgili İçerikler

Termos Dünyası'nın Outdoor Etkinlikler ve Festivaller İçin İdeal Termosları
Termos Dünyası'nın Outdoor Etkinlikler ve Festivaller İçin İdeal Termosları
Doğada maceraya atılırken veya festivallerde zaman geçirirken içeceğinizin sıcaklığını korumanız önemli. Termos Dünyası, bu ihtiyaçları karşılamak için mükemmel termos çözümleri sunuyor. Stanley Quick Flip, Adventure To-Go Bottle ve Klasik Yemek Termosu gibi ürünlerle outdoor etkinliklerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda, doğa yürüyüşlerinden festivallere kadar her anınızda size eşlik edecek en iyi termosları derledik.
Doğada Termosla Kahve
Doğada Termosla Kahve

En İyi Kamp Kahve Tarifleri Doğa, bizlere sunduğu sonsuz güzelliklerle birlikte her birimizin rahatlamasını sağlayan bir sığınak olarak hizmet eder....

Termosların Farklı Kullanım Alanları
Termosların Farklı Kullanım Alanları

Termoslar genellikle sıcak içecekleri sıcak tutmak, soğuk içecekleri ise soğuk tutmak için kullanılan metal kaplar olarak bilinir. Ancak, termosun kullanım...

Seyahat İçin En Uygun Termos Modelleri
Seyahat İçin En Uygun Termos Modelleri

Seyahatler sırasında ideal bir termos bulmak hem konfor hem de pratiklik açısından büyük önem taşır. İster uzun bir yolculuk yapın...

Sepetim

Sepetinde ürün yok