Ücretsiz Kargo ve 12 Taksit İmkanı!

Stanley Trigger-Action Travel Mug İncelemesi: Herkes Buna Bayılıyor

Stanley Trigger-Action Travel Mug İncelemesi: Herkes Buna Bayılıyor

Bugün sizlere Termos Dünyası’nda en popüler Stanley modellerinden biri olan Stanley Trigger-Action Travel Mug incelemesi yapacağız. Herkes bu termosa neden bayılıyor? Detaylı bir şekilde sizler için inceledik.

Size yıllarca outdoor maceralarınızda arkadaşlık yapacak bir seyahat termosuna yatırım yapmayı planlıyorsanız, dayanıklı, pratik ve güvenilir bir modele ihtiyacınız var demektir. Neyse ki, tüm bunları karşılayan pek çok termos modelimiz bulunuyor. Fakat bir tanesi var ki, herkes tarafından çok seviliyor ve her hafta en çok satanlar arasında yer alıyor. Öncelikle şöyle bir özet geçelim, nedir bu Stanley Trigger-Action Travel Mug?

Bu blog yazısına özel indirim kodu: EN2021

Bu blog yazısını okuyorsan şanslısın çünkü bu yazıya özel termos indirimi mevcut! (Kısa süreliğine geçerlidir)

EN2021 kodunu kullanarak 20 TL indirimle termos sahibi olabilirsin. Aşağıdaki butona tıklayarak istediğin termosu seç, sepetine ekle ve ödeme sayfasında kodu kullan!

Termosları İncele

Stanley Trigger-Action Travel Mug İncelemesi

1913’ten bu yana vakum yalıtımlı şişelerce öncü olan bir markanın ürünü bu cepte. 4,5 ila 9 saat arasında kahve veya çayınızı sıcak tutmaya yarıyor, bu da cepte. Sızdırmaz kapağın tetik mekanizması var, bu yüzden tek elle içmeyi kolaylaştıyor. Buraya kadar süper. Şimdi elimizde tek elle, tetikle çalışan, tamamen sızdırmaz bir termosumuz var. Tek bir dokunuşla bu bardağı açmanıza, içmenize ve kapağı açmanıza veya vidaları açmanıza gerek kalmadan kapatmanıza olanak tanıyor.

Stanley ürünleri bildiğiniz üzere bir asırdan fazla bir süredir piyasada. Pek çok nesil tarafından çok sevilen bu markanın bu kadar sevilmesinin çok basit bir açıklaması var. Basit, olağanüstü ve güvenilir ürünler üretiyorlar. İşte bu termos da aynı şekilde bu saygın soyun bir parçası ve diğer termoslar gibi en iyi şekilde performans gösteriyor. Termosu incelediğimizde verdiğimiz puanlar şu şekilde:

  • Tasarım: 4,5 yıldız
  • Performans: 4,5 yıldız
  • Fiyat/Performans: 4,5 yıldız

Toplama baktığımızda Termos Dünyası ekibi olarak 4,5 puan vererek raflarımıza ekledik. Şimdi bu başlıkları detaylı bir şekilde ele alalım.

Tasarım – 4,5/5 yıldız

Stanley’in bu ürünü, estetik açıdan açıkçası hoş ve retro bir tasarıma sahip. Özellikle çekiç yeşili renginde klasik Stanley görünümüne sahip olan yeşil modeli en sevilenler arasında yer alıyor. Eğer yeşili sevmiyorsanız alternatif olarak bordo, lacivert ve siyah modelleri de mevcut.

Pratiklik ve işlevselliğe önem vererek tasarlanan bu termos, doğa yürüyüşleri ve seyahatler için oldukça mükemmel. İsterseniz uzun vahşi bir doğada sırt çantasıyla gezmeyi planlayın, isterseniz arabanızla kampa gitmeyi planlayın ama kahve içmeden evden asla çıkmayın diyerek devam edelim. İnanılmaz derecede dayanıklı 18/8 paslanmaz çelik gövdeye ve aynı zamanda BPA içermeyen plastik vidalı kapağı bulunuyor.

Vakum yalıtımlı yapısı, seyahat termosunun dış yüzeyinde yoğuşma olmamasını sağlıyor. Kapağın %100 sızdırmaz olmasını da sağlayan bu özelliği zaten pek çok termosunda bulunuyor. Kapak, tek elle içmenize yarayan kullanışlı bir tetik mekanizmasına sahip. Tutmak için herhangi bir parmak halkası veya tutamağı bulunmuyor. Fakat çoğu bardak tutucularına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Aşağıdaki fotoğraftan da anlayacağınız üzere, araba ve bisikletlere uygundur.

stanley termos araba tutacağı

Performans – 4,5/5 puan

Stanley markası bildiğiniz üzere yalıtımlı termoslarda bir öncüdür aslında. Bu nedenden dolayı bu tarz bir seyahat termosunun sizi hayal kırıklığına uğratmaması da pek şaşırtıcı değil. Stanley Trigger-Action Travel Mug, kahvenizi saatlerce sıcak tutmak üzere tasarlanmıştır, fakat süreler boyuta bağlı. 12 oz 4,5 saat, 16 oz 6 saat, 20 oz ise 9 saate kadar sıcak tutabilmektedir.

Aynı şekilde daha fazla saat boyunca da soğuk tutabilmektedir. Buz takviyesiyle bu rakamlar elbette artıyor. Tek elle kullanımı oldukça kusursuz. Yudumlama deliğini açmak için bir düğmeye basmanız ve kapatmak için düğmeyi bırakmanız yeterli. Kapağı bir kez kapadığınız zaman şişeden sıfır sızıntı olur. Temizleme konusuna gelince, çok çok zahmetsiz!

Bulaşık makinesinde yıkanabilir fakat üst rafında yıkamaya özen gösterin. Derin bir temizlik için kapağı demonte edebilirsiniz. Böylelikle basmalı düğme mekanizmasının içinde kir birikmemesini sağlarsınız.

Fiyat/Performans – 4,5/5 puan

1913 yılında icat edilen ve II. Dünya Savaşı sıralarında pilotlar tarafından kullanılan bu marka, kalite ve dayanıklılık hakkında en iyisi olabilir. Stanley termos ürünleri bir istisna değildir.

Maceracı bir yaşam tarzının yükünü taşıması için tasarlanmıştır. Tüm bunların yanında markanın yaptığı tüm ürünler ömür boyu garantili. Kısacası verdiğiniz paraya değiyor.

Sonuç

Sadede gel admin diyecek olursanız bu termos, gerek yapısı, gerek kalitesi gerekse sızdırmaz kapağı ve tek elle çalışması nedeniyle ekip olarak en sevdiğimiz seyahat kupalarından birisi.

Klasik paslanmaz çelik tasarımı, herkesin hoşuna gitmiyor olabilir fakat bu seyahat kupası en çok satanlar listemizde her hafta ilk üçte. Kahvenizi veya çayınızı saatlerce sıcak tutması garantidir. Kampta veya günlük işe gidip gelirken sıcak içeceğinizi yudumlamayı mükemmel kılıyor.

Aradığın termosu bulalım.

Sepetiniz