Skip to content

⭐ Aynı Gün Teslimat ⭐ ⭐ İkinci Ürüne 30₺ İndirim ⭐

Stanley termos hakkında herkesin bilmesi gerekenler

Stanley termos hakkında herkesin bilmesi gerekenler

100 yılı aşkın tecrübeye sahip Stanley termos sektöründe liderliği elinde tutmaya devam ediyor. Termos kullanıcılarının büyük bir kısmı hangi markayı kullanıyorsunuz sorusuna Stanley cevabını veriyor. Stanley markasının yıllardan beri tercih edilmesinin ve nesilden nesle aktarılmasının birkaç sebebi var elbette. Stanley’in vazgeçilmez olmasının altında yatan sebepleri artık herkes öğrenmeli. Stanley termos hakkında herkesin bilmesi gerekenler konulu bu yazıyı okuduktan sonra siz de markayı daha yakından tanımış olacaksınız. Termos seçimi yaparken bilinçli veya bilinçsiz olarak neden Stanley’e yöneldiğinizi çözmüş olacaksınız. Stanley fiyat performans karşılaştırması yapıldığında gerçekten hakkını sonuna kadar veren bir markadır. Zaten ömür boyu garanti sunması bu konuda kullanıcıları kolayca ikna ediyor. Kullandıkça ödediğiniz paranın hakkını verdiğini kendiniz zaman içerisinde görüyorsunuz.

Stanley termoslar özellikle Amerika’nın da en sık tercih ettiği termoslardır. Zaten termos ihtiyacı çok sık kahve tüketen Amerikalılar tarafından ortaya çıkmıştır. Gün boyu kahvelerini sıcak tutma eğilimi vakumlu teknolojiyi icat etmelerine ışık tutmuştur. Vakumlu teknoloji demişken Stanley markasının tüm ürünlerinde çift duvarlı vakumlu teknoloji kullanılır. Bütün ürünler içeceklerin sıcaklığını bu teknoloji sayesinde koruyabilir.

Stanley termosları genellikle profesyonel kampçılar, dağcılar ve sporcular dayanıklılığından dolayı tercih eder. Zorlu koşullara dayanabilecek bir termos aranınca akla ilk olarak tabi ki Stanley termosları gelir. Uzun saatler ısıyı tutabilme yeteneği ve ergonomik yapısıyla profesyonellerin bir numaralı termos markası olarak karşımıza çıkar.

Stanley termos hakkında 

Stanley termos hakkında herkesin bilmesi gereken özellikler olduğunu söyledik. Bu başlık altında bu özelliklere daha yakından bakacağız ve Stanley’i daha yakından tanıyacağız. Herkesin konuştuğu ve bir türlü dillerden düşmeyen Stanley termosunun sırlarını bu başlık altında hep birlikte öğreneceğiz.

Sürdürülebilirlik

Stanley’in başlıca hedeflerinden birisi kaliteli termos hizmetinin yanında sürdürülebilir termosların kullanılmasıdır. Yani çevre dostu olan ve ömür boyu kullanım garantisi veren bu termosların kullanımını yaygınlaştırmak Stanley’in amaçlarından birisidir. Plastik ve kâğıt bardak kullanımını azaltacak bu proje ile çevre kirliliğinin önüne geçilmek istenmiştir. Ayrıca ömür boyu garanti vermesiyle termoslar kuşaktan kuşağa aktarılarak kullanılmaktadır. İsrafı önlemek amacıyla sürdürülebilir ürünler kullanılması günümüz için oldukça önemlidir. Bu konunun farkında olan Stanley ise her zaman hassasiyet göstermiştir ve göstermeye devam etmektedir.

Sızdırmaz Kapaklar

Bir termosun kalitesi kullanıcının gözünde içecekleri sızdırıp sızdırmamasına göre belirlenir. Stanley termoslarının kapak üretiminde de sızdırmaz teknolojiler kullanılmaktadır. Ayrıca bu kapaklar kilit sistemiyle korunur ve termosu gönül rahatlığıyla her yere taşıyabilirsiniz. Sızdırmaz kapakların birçoğu termostan ayrılınca bardak olarak da kullanılabilir. Bu da termosa ek bir fonksiyon ekler. Yalnız olmadığınız zamanlarda yakınlarınıza da kahve ikram etme şansına sahip olursunuz. Sızdırmaz kapaklar kahve termoslarının yanı sıra yemek termoslarında da kullanılır. Gideceği yere yemek taşımak isteyen kullanıcılar için de önemli bir durumdur. Stanley yalnızca kahve sevdalılarını değil aynı zamanda midesine düşkün olanları da düşünür.

Kulplu taşıma sistemi

Stanley özellikle büyük hacimli termoslarında taşıma kolaylığı sağlamak için ayrıca bir kulp bulundurur. Stanley Classic Legendary Bottle 1.9 L, Stanley Classic Mug Kamp Bardağı 0.35 L gibi modellerde kulplu taşıma sistemi bulunur. Bu sistem büyük hacimli termoslarda olduğu kadar kamp bardaklarında da kullanılabilir.

Bardaklarda ise içerken rahatlık sağlama fonksiyonunu sağlamak için kullanılmıştır. Stanley kulp bulunmayan tek el kullanımına uygun ergonomik termos ve bardakları da kullanıcıların inisiyatifine sunar. Stanley markasının en önemli özelliği kullanıcılarına belli kalıpları dayatmadan ihtiyaca uygun ürünler üretmesi ve ürün çeşitliliği sağlamasıdır.

Tasarım ve renk çeşitliliği

Stanley termoslar genellikle klasik severlere uygun olarak tasarlanır ve mat renkler seçilir. Stanley kullanıcıları çoğunlukla geleneksel alışkanlıklara bağlıdır ve sadelikten yana tercihlerini kullanılır. Basit ve şık tasarımla kullanıcılarına ürün seçeneği sunmak Stanley için oldukça önemlidir. Stanley termos ve mug’lara genellikle

  • Siyah
  • Beyaz
  • Lacivert
  • Yeşil
  • Bordo

Gibi renkler hakimdir. Ancak son zamanlarda akçaağaç, buz mavisi gibi farklı ve orijinal renk seçenekleri de üretilmektedir. Stanley termosların tasarım şıklığı sadeliğinden gelir.

Farklı model ve hacim seçenekleri

Stanley termoslar kullanıcıların ihtiyacına göre seçebileceği farklı hacimlerde üretilmiştir. İster ailenizle kampa gidin ister tek başınıza her türlü opsiyon için üretilen ürünler mevcuttur. Ayrıca yalnızca kamp ve seyahat gibi zamanlar için büyük boy üretimler yapılmaz. Günlük ve yalnız kullanım için küçük hacimli muglar ve bardaklarda Stanley markasının içinde mevcuttur. Stanley termoslarında hacim aralığı 0.23 L ‘den başlar ve 1.9 L ‘ye kadar çıkar. Hangi boyda termosu seçeceğiniz ise sizin tercihlerinize kalmış.

Bu yazıyı okuyarak Stanley termoslar hakkında pek çok konuda bilgi ve fikir sahibi oldunuz. Yine de aklınıza takılan herhangi bir soru işareti olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın başka yazılarda görüşmek dileğiyle.

 

İlgili İçerikler

Kurumsal Hediyeler için Termos Önerileri
Kurumsal Hediyeler için Termos Önerileri

Kurumsal hediye olarak tercih edilebilecek en iyi termos modelleri  Firmaların kurumsal hediyeler için en çok tercih ettikleri ürünlerin başında termos...

Stanley The Artisan Serisi İnceleme
Stanley The Artisan Serisi İnceleme

Stanley The Artisan Serisi Ürün İncelemeleri Stanley yeni The Artisan serisi retro çizgileri ile adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor. Stanley Milestones...

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu incelemesi - Termos Dünyası
Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu incelemesi

The Adventure To-Go Food Jar, modern tasarımıyla ve dayanıklı performansıyla öne çıkıyor. İzolasyonlu ve sızdırmaz olan bu yeni ürünler, çantanızın...

Stanley 0.53 Yemek Termosları Arasındaki Farklar - Termos Dünyası
Stanley 0.53 Yemek Termosları Arasındaki Farklar

Stanley markasının güvenilirliği ve kalitesiyle öne çıkan iki özel modeli, Stanley Adventure 0.53 Paslanmaz Çelik Vakumlu Yemek Termosu ve Stanley...

Sepetim

Sepetinde ürün yok