Skip to content

⭐ Aynı Gün Teslimat ⭐ ⭐ İkinci Ürüne 50₺ İndirim ⭐

Stanley Su Termosu: Susuzluğunuz karşılığını buldu - Termos Dünyası

Stanley Su Termosu: Susuzluğunuz karşılığını buldu

Stanley GO Ice Flow su şişesi ile susuzluğunuz karşılığını buldu. Paslanmaz çeliğin sağlamlığı, yaz mevsiminden ilham alınan renkler ile çok iyi bir ikili oldu. Stanley su termosu sınıfında bir ürün olan Go Ice Flow, farklı renk seçenekleriyle şimdi Termos Dünyası'nda!

Stanley Go Ice Flow su şişesi her alanda kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Tasarım olarak baktığınızda sağlamlık ve işlevsellik odaklı fikirleri ilk dokunuşta hissedebiliyorsunuz. Temizliği ve kullanımı çok kolaydır. Üretici firmanın paylaştığı bilgiye göre bulaşık makinesinde yıkamak için uygundur. Biz her kullanımdan sonra elde yıkamanızı öneriyoruz ancak Stanley'in önerisini de kabul ediyoruz. Bizimkisi kişisel tercih; seviyoruz termosumuzu.

Stanley Go Ice Flow Su Şişesi

Bugün evde, ofiste, spor yaparken, sahilde, köpeğinizle yaptığınız yürüyüşlerde, kampta, yol gezilerinde ya da bahçenizde keyif yaparken kullanabileceğiniz dayanıklı ve şık su şişesi olan Stanley Go Ice Flow hakkında yazıyoruz. Her kullanım alanı için ideal olan Stanley su termosu, soğuk suyunuzun 12 saat boyunca soğuk kalmasını sağlıyor. Buz takviyesiyle ile bu süreyi 48 saate çıkarabilirsiniz. Stanley su termosu kullanımında uzun süreli performans almak istiyorsanız, termos kullanımı öncesinde içini buz ile çalkalayın. Soğuk su da olur. Burada amaç, termosun iç kısmının su ile temas etmeden önce soğumasını sağlamak.

Stanley su termosu, şartlar ne olursa olsun soğuk suyunuzu iyi korur. Direksiyon başında soğuk suyuna göz kulak olacak bir yol arkadaşına ihtiyacın varsa Go Ice Flow tam olarak aradığın su şişesi olabilir. Sızdırmaz pipet mekanizması, termosun konumunu değiştirmeden rahat bir şekilde tek el ile kullanım deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Bu sebeple direksiyon başında ya da yürüyüşte olmanızın bu şişe için hiç önemli değil. Direksiyon başında yola, yürüyüş esnasında adımlarınıza dikkat edin yeter.

Susuzluğunuzu gidermenin en şık yollarından biri

Su içmek, susuzluğunuzu gidermekten daha fazlasıdır. Hidrasyon eksikliği vücut ısınızı, egzersiz performansınızı, uyku kalitenizi ve genel sağlığınızı etkileyebilir. Bu yüzden günlük su tüketimimize dikkat etmemiz gerekir. Özellikle yoğun çalışma şartları altında su içmek bazen aklımızdan çıkıyor. Bu tip durumlarda şık tasarımlı bir termosunuzun olması, belki de unutkanlığınızın önüne geçecek!

Su içmeyi unutmak ve susuz kalmak üzerine uzun uza konuşmasak da anlaşabiliriz diye düşünüyoruz. Sadece yanınızda her zaman bir içme suyu olduğundan emin olun. Antrenmandan önce, mesai saatleri içinde kısaca gün içindeki her zaman diliminde düzenli aralıklar su tüketmeniz gerektiği gerçeğini aklınızdan çıkarmayın. Hoşça kalın!

Susuzluğun önüne geçen bu şık ve işlevsel Stanley su termosu hakkındaki detaylara bir göz atın. 

Ürünü İncelemek için tıklayın.

  • Ağırlık: 380g
  • Boyutlar: 81 H x 81 W x 241 L mm
  • 18/8 paslanmaz çelikten yapılmıştır
  • Kapasite: 650 ml.
  • Çift cidarlı vakum yalıtımı
  • Sızdırmaz çevirme kamışı
  • Ter geçirmez dış yüzey
  • Çevre dostu (BPA içermez)
  • Kullanışlı taşıma kolu
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir

 

İlgili İçerikler

Termosların Farklı Kullanım Alanları
Termosların Farklı Kullanım Alanları

Termoslar genellikle sıcak içecekleri sıcak tutmak, soğuk içecekleri ise soğuk tutmak için kullanılan metal kaplar olarak bilinir. Ancak, termosun kullanım...

Seyahat İçin En Uygun Termos Modelleri
Seyahat İçin En Uygun Termos Modelleri

Seyahatler sırasında ideal bir termos bulmak hem konfor hem de pratiklik açısından büyük önem taşır. İster uzun bir yolculuk yapın...

Öğrencilere Özel Termos Kullanımının Ekonomik Avantajları - Termos Dünyası
Öğrencilere Özel Termos Kullanımının Ekonomik Avantajları

Öğrencilere Özel Termos Kullanımının Ekonomik Avantajları Üniversite yılları birçok öğrenci için hem eğitim hem de kişisel gelişim açısından oldukça önemli...

Kurumsal Hediyeler için Termos Önerileri - Termos Dünyası
Kurumsal Hediyeler için Termos Önerileri

Kurumsal hediye olarak tercih edilebilecek en iyi termos modelleri  Firmaların kurumsal hediyeler için en çok tercih ettikleri ürünlerin başında termos...

Sepetim

Sepetinde ürün yok