website Skip to content

⭐ Black Friday İndirmleri Başladı ⭐ Aynı Gün Teslimat ⭐

Fellow Carter Move Mug'ı güzel yapan detaylar - Termos Dünyası

Fellow Carter Move Mug'ı güzel yapan detaylar

Eviniz dışında belki de onca yıl boyunca çalışıyorsunuz veya geziyorsunuz fakat belki de hiç seyahat kupanız olmadı. Evde kahve içer, ofise giderken bir kafeye uğrar veya işe gidince bir bardak demliyorsunuzdur. Ve ımmm, kimi zaman üçünü de yapıyor olabilirsiniz.

Fellow şirketinin sosyal medya reklamlarıyla bombardıman yapması sonrasında muhtemelen artık Fellow Carter Move Mug'ı tanıyorsunuzdur veya internette görmüşsünüzdür. Evden bile çalışıyor olsanız bile şimdiye kadar yaptığınız veya yapacak olacağınız en iyi alışverişlerden birine hazır olun.

Fellow Carter Move Mug

Kabul edelim, başlangıçta bu termosa baktığımız zaman ilk olarak şık görünümüyle etkiliyor. Fakat sadece estetik olarak güzel değil, aynı zamanda oldukça verimli ve akıllı bir mug.

Kapağına baktığımız zaman yanlışlıkla tezgahınızdan veya masanızdan düştüğü zaman bilimsel olmayan bir şekilde defalarca test etmek zorunda kaldığınızda sızdırmaz olduğunu göreceksiniz. Biz de kullanıyoruz ve henüz bir damla düştüğünü görmedik..

Fellow Carter Move Mug'a bir termos mu ya da mug mu demeliyiz bilmiyoruz fakat aslında bir vakum şişesi gibi de. Kendisinin kahveyi sıcak tutma konusunda oldukça harika bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Sabahları bir fincan sıcak kahveyi rahat bir şekilde yudumlamak, hayatınızın en büyük zevklerinden biri haline gelecek.

Bilirsiniz, normal bir bardağa koyduğunuz iki fincan kahve, daha üçte birini içmeden hemen soğur. Fellow Carter Move Mug ise kahvenizi 12 saate kadar sürekli olarak sıcak tutabiliyor. Hatta kahvenizi dökmeden önce kaynamış su ile doldurup ısıtırsanız çok daha iyi olur.

Dripper'ların altına sığacak şekilde tasarlanmıştır

İşte bu sevimli küçük kupanın en güzel yanlarından birisi de bu. Fellow Carter Move Mug, sadece bir şeyleri içmek için değil, demlemek için de tasarlandı. Çoğu standart manuel kahve demleme ekipmanlarının altına rahat bir şekilde sığıyor. Kahve yaptığınızda Hario ve Origami Dripper gibi ekipmanlara tam uyum sağlıyor.

İlgili İçerikler

Stanley Travel Mug serisinin en büyüğü ile tanışın - Termos Dünyası
Stanley Travel Mug serisinin en büyüğü ile tanışın

Seyahat tutkunları, yoğun iş temposunda olanlar ve sıcak içeceklerini yanında taşımaya düşkün olanlar için yeni bir model var! Bugün Stanley Trigger...

Uykusuz Geceleri Geride Bırakın: Yetişkinlere Özel Hızlı Uyuma Sırları! - Termos Dünyası
Uykusuz Geceleri Geride Bırakın: Yetişkinlere Özel Hızlı Uyuma Sırları!

Günün stresi ve yoğunluğu sıklıkla uykusuz gecelere sebep olabilir, ancak iyi bir uyku kaliteli bir yaşamın temelidir. Yetişkinlere özel hızlı...

Doğa sever arkadaşlarınıza mükemmel bir hediye: Stanley Termos - Termos Dünyası
Doğa sever arkadaşlarınıza mükemmel bir hediye: Stanley Termos

Doğanın içinde kaybolmak, soğuk bir kış gününde sıcak bir içecekle kucaklaşmak kadar saf bir zevk sunar. Stanley termos bu anları daha...

Soğuk havaya meydan okumanızı sağlayacak enerji dolu kış içecekleri

Kış ayları geldiğinde, dışarıdaki soğuk sadece termometrelerde değil içimize de işleyen bir hale geliyor. Bu mevsimsel değişiklikle birlikte, içimizi ısıtmak ve...

Sepetim

Sepetinde ürün yok